NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Aktuali informacija apie judėjimo pokyčius bei automobilių statymą

Šiuo metu Nidos centre vykdomi Taikos gatvės, centrinės dalies, Kultūros ir turizmo centro rekonstrukcijos darbai. Suprantama,  kad tai sukelia nemažai nepatogumų gyventojams ir miesto svečiams. Neringos savivaldybės administracija prašo kantrybės ir supratingumo – yra nuolat bendraujama su šių objektų rangovais, bendromis pastangomis sprendžiamos kylančios problemos, o iki birželio 1 dienos jau planuojama atkurti dalinį žmonių ir transporto judėjimą Nidos centrinėje dalyje ir Taikos gatvėje.

Neringos savivaldybės administracija taip pat primena, kad gyventojai, kurių namų kiemai patenka į kelio ženklo 531 „Rezervuota stovėjimo vieta“ galiojimo zoną, privalo atsinaujinti leidimus, kurie galioja vienerius metus. Dėl leidimų prašome kreiptis elektroniniu paštu leidimai@neringa.lt, informacija teikiama tel. 8 469 52690. Atsižvelgiant į aikštelių stygių, viešų automobilių stovėjimo vietų kiemuose kontrolė bus pradėta nuo birželio 15 dienos.

Automobilių statymui miesto svečiams ir gyventojams šiais metais Nidoje bus skirtos mokamos stovėjimo vietos Nidos prieplaukoje, prie T. Manno muziejaus ir Nidos šiaurinio paplūdimio automobilių stovėjimo aikštelėse. Šiose aikštelėse rinkliava bus renkama ir kontrolė vykdoma nuo gegužės 1 dienos. Šiuo metu renovuojamoje stovėjimo aikštelėje  prie kavinės „Kuršis“ stovėjimas taip pat bus mokamas. Nemokamai automobilius numatome leisti statyti dalyje aikštelės Taikos g. 45, Neringa (buvusi „Neringos komunalininko“ aikštelė), Pamario gatvėje ties „Vasaros estrada“, šalia kelio Smiltynė-Nida įrengtose stovėjimo aikštelėse. Planuojama tartis su privačių aikštelių savininkais, dėl nenaudojamų aikštelių įveiklinimo. Taikos g. rekonstrukcijos metu numatome ieškoti eismo organizavimo sprendimų, organizuoti vienpusį eismą dalyje Nidos gyvenvietės. Kitose gyvenvietėse eismo organizavimas ir automobilių statymo tvarka nesikeičia.

Papildomai prašome visus gyventojus iki 2021-05-17 pateikti Neringos savivaldybės administracijai suderintus leidimus įsirengti užtvarus bei stulpelius viešojo naudojimo aikštelėse ir privačiose teritorijose. Iki nurodyto termino nepateikus ar nesusiderinus leidimų įsirengti užtvarus ir stovėjimo stulpelius, jie, kaip savavališki įrenginiai, bus demontuoti. Dokumentus galite teikti elektroninio pašto adresu administracija@neringa.lt arba eismas@neringa.lt.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 
   

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.