NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Aplinkos apsaugos projektai

Siekiant išsaugoti ir pagerinti gamtinės aplinkos būklę, rasti optimalius aplinkosauginių problemų sprendimo būdus, parengti ateities veiksmų strategijas vykdomi įvairūs tarptautiniai ir respublikiniai aplinkosauginiai projektai apimantys Neringos savivaldybės ir aplinkines teritorijas. Kai kuriuos iš jų dalinai finansuoja savivaldybė.

 

Neringos savivaldybės dalinai finansuojami projektai

 

Projektas „Jūrinio erelio apsauga Lietuvoje“

 

Projekto tikslas - išsaugoti ir pagausinti globaliai nykstančio jūrinio erelio (Haliaeetus albicilla) populiaciją Lietuvoje. Projekto metu vykdomi tiriamieji - praktiniai jūrinių erelių apsaugos darbai, kurių pagrindiniai uždaviniai - išaiškinti natūralias erelių perimvietes ir vykdyti jų monitoringą bei surasti tinkamas vietas dirbtiniams lizdams ir juos iškelti.

Projekto eigoje 2003-2006 m. Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Utenos apskrityse surasti 78 natūralūs lizdai, nustatytos 52 jūrinių erelių sėkmingai perėjusios poros, pagaminti ir iškelti 92 dirbtiniai lizdai, vykdytas papildomas maitinimas žiemą 10 aikštelių. Išleista informacinė medžiaga apie jūrinį erelį, jo populiacijų apsaugą Klaipėdos ir Vilniaus apskrityse. Visuomenės švietimui eksponuojama fotografijos paroda apie jūrinį erelį ir projektą, kuri 2007 metais buvo eksponuota ir Neringoje.

Projektas tęsiamas.

 

Daugiau informacijos:

 

Projekto „Jūrinio erelio apsauga Lietuvoje“ svetainė:

 http://www.litagra.lt/projektas

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-01 15:21:24
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.