NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Turistų klausimai
Sveiki, mylim Nidą jau daug metų. Kasmet atvykstam po kelis kartus. Bet kuo toliau tuo labiau verkia širdis. Miestas prieš 20m atvykus pirmą kartą atrodė wou. O dabar vaizdas liūdnas. Pavasarį atvažiavom, aplink švyturį viskas išrausta. Atvažiavom rudenį nieks nepasikeitę. Krantinė pavargus tikrąja to žodžio prasme. Šviestuvai seni ir t.t. Ar galima tikėtis pokyčių? Spausdinti
2020-09-14

Laba diena, šiuo metu Neringos savivaldybė įgyvendina net kelis infrastruktūrinius projektus - tvarkoma Urbo kalno teritorija, rekosntruojama Taikos gatvė. 2021-ųjų metų pradžioje planuojama pradėti Nidos centrinės dalies sutvarkymo darbus. Anaujintas dviračių-pėsčiųjų takas, einantis palei Nidos pajūrio apsauginį kopagūbrį ir pan. Suprantame poreikį rekonstruoti Nidos, Preilos ir Pervalkos krantines, tačiau šių inžinerinių statinių rekonstrukcijai būtinas ne tik savivaldos, bet ir valstybės dėmesys.

Sveiki, ar norint nemokamai parkuoti elektromobilį Neringoje reikia leidimo? Jei taip, kaip jį gauti? Spausdinti
2020-08-24

Laba diena,

Mokamose automobilių statymo vietose elektromobiliams išimtys nėra taikomis.

Sveiki!
Esu senas Kuršių Nerijos gerbėjas.Prašau nuraminkit mane ir mano draugų ratą .Vėl daug vaikščiojom paskutinėm dienom Nidos takais.Ar tai jau galutinis takų žvyro dangos variantas,t.y."gamtinei aplinkai,(bet ne žmogui) kuo artimesnė danga"?
Vyliuosi ne,nes klampoti per tokį žvyrą tiek jaunam,tiek senam,ką jau kalbėti apie vežimėlio,dviratuko stūmimą be "kalnų batų" sunkoka!Ne be reikalo žmonės pramina savo takelius šalia žvyru sugadinto tako.
Pagarbiai,Paulius
Spausdinti
2020-08-04

Laba diena,

tai ką matote šiuo metu - takų pagrindas, kitas etapas – stabilizuotos smėlio-žvyro dangos klojimas.

Sveiki,

kada planuojate įrengti Juodkrantėje nudistų paplūdimį? Pietiniame Juodkrantės paplūdimį būna pilna nudistų vasaros sezono dieną, tačiau norėtųsi oficialaus paplūdimio kaip yra Nidoje.
Spausdinti
2020-05-07

Laba diena,

atsižvelgiant į tai, kad paplūdimiai gali būti zonuojami tik esamose ribose, kaip tai numato Kuršių nerijos teritorijos planavimo dokumentai, Juodkrantės bendruomenei pasiūlyta apsispręsti dėl tokio paplūdimio būtinumo ir kurioje vietoje (kurio esamo paplūdimio sąskaita) jis galėtų būti įkurtas.

Sveiki, ar šiemet yra planuojamas Smiltynė - Nida dviračių tako remontas? Jei taip, kokios numatomos remonto datos ir ar dviračių eismas remonto metu bus galimas? Spausdinti
2020-02-21

Kaip informavo Lietuvos automobilių kelių direkcija, valdanti tako ruožus nuo Smiltynės iki Pervalkos, rekosntrukcijos darbai planuojami trimis etapais - I etapo darbus planuojama baigti 2023 m., o visą taką sutvarkyti iki 2025 m.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 
        

                 Stiliaus vadovas 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres