NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Turistų klausimai
Sveiki ketinam pora dienų praleisti neringoje ar yra stovyklaviete apsistoti automobiliu nemokamai Spausdinti
2019-06-19

Laba diena,

tokios stovyklavietės nėra. Atkreipiame dėmesį į tai, kad Kuršių nerijos nacionalinio parko lankymo taisyklės draudžia statyti palapines, apsistoti su kemperiais, kilnojamais nameliais, išskyrus tik specialiai tam įrengtas, ženklais pažymėtas vietas. Vietas palapinėms, nameliams ant ratų siūlo Nidos kempingas - http://www.kempingas.lt/.

Kodel paciame sezono ikarstije prie centrines gelbejimo stities apluze suoliukai pradeti tiesti ir nebaigti takeliai i papludimi net like panaudotos paletes ir apsiure stop juostos Spausdinti
2018-08-02

Laba diena,

Jūsų pastebėjimas perduotas atitinkamoms tarnyboms, kurios įvertins situaciją.

Ar galima Neringos papludimiuose issinomuiti gultus ir skecius. Spausdinti
2018-07-18

Laba diena,

Gultus su skėčiais galima išsinuomoti Nidos šiauriniame paplūdimyje.

 

Sveiki, ar važiuojant viešuoju transportu, perkant bilietą, į kainą įeina įvažiavimas į Nidą, ar papildomai teks susimokėti? Spausdinti

2018-07-15

Laba diena,

rinkliava taikoma tik mechaninėms transporto priemonėms, siekiant reguliuoti jų srautus bei skatinti atvykimą alternatyviomis transporto priemonėmis bei viešuoju transportu (asmeniui nėra taikoma).

Sveiki,

Ačiū už sprendimą suteikti rinkliavos lengvata Jūrų muziejaus lankytojams, kurie apsistoję Neringoje.
Tačiau, šiais technologijų laikais vis dar mąstoma “po senovei”:
“Vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą nereikės mokėti asmenims, lengvaisiais automobiliais išvažiavusiems iš kurorto į Jūrų muziejų ir tą pačią dieną grįžusiems.
Į Neringą grįžtantys asmenys turės pateikti ne seniau kaip prieš 5 kalendorines dienas Alksnynės ar Nidos kontrolės poste įsigytą kasos čekį, tos dienos muziejaus bilietą ir kortelę, gautą muziejaus kasose. Užpildyta kortelė turės būti paliekama Alksnynės kontrolės poste.“
O ką turi pateikti tie kurie bilietus perka internetu? Ar tai reiškia, internetinį bilietą turintis Neringos svečias turi stovėti papildomai ilgiausioje eilėje, kad gauti kažkokį popuergalį?

Tokiais savo sprendimais verčiate savo svečius jaustis žeminami Ema. Buvome labai nemaloniai nustebinti prie punkto, kai prie internetinių bilietų buvo reikalaujama kažkokia biurokratinė (sovietinius laikus menanti) ypatinga “kortelė”, nes pats bilietas ir įvažiavimo metu sumokėto mokesčio kvitas nėra pakankamas įrodymas, kad tu esi vertas lengvatos.
Geri ketinimai, bet tai kaip juos įgyvendinat - sugadinta visą sprendimo esmę. O gal esmė tame ir yra, kad lengvatą paskelbėme, bet kad ją pasinaudoti - reikia apsunkinti....
Man GĖDA už Darių Jasaitį ir gerus jo ketinimus...
Kaip galėčiau atgauti poste sumokėtą mokestį? Turbūt vėl reikės užsiregistruoti pas merą ar kokį klerką, tada rašyti paaiškinimą ir prašymą, na ir tada galbūt Tarybos sprendimu bus pritarta arba ne tokios kompensacijos prašymui.

Neringos svečias Žydrūnas (nusivylęs)
Spausdinti
2018-07-13

Laba diena,

Kortelė, gauta Jūrų muziejaus kasose, būtina siekiant užtikrinti kontrolę. Tokį sprendimą teko priimti, kadangi norėjome, kad lengvata būtų taikoma jau šiais metais. Viliamės, kad atnaujinus Nidos bei Alksnynės kontrolės postų sistemą, pavyks rasti kurortų lankytojams patogesnį sprendimą. Reiškiame apgailestavimą dėl patirtų nepatogumų.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
  

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres