NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Patvirtinta tvarka, suteikianti įvažiavimo lengvatą su koronavirusu kovojantiems asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams

Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, kurios teikia paslaugas pacientams sergantiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), Neringos savivaldybės administracija išsiuntė kvietimus pateikti darbuotojų sąrašus, kurie vasaros sezono laikotarpiu planuoja lengvaisiais automobiliais vykti į Neringą.

Neringos savivaldybės tarybos sprendimu nuo 2020 m. birželio 20 d. iki 2020 m. rugpjūčio 20 d. šiems darbuotojams bus taikoma vietinės rinkliavos lengvata - nemokamas įvažiavimas į Neringą lengvaisiais automobiliais.

Lengvatos suteikimo tvarka patvirtinta Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu. Tvarkoje numatyta, kad Asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, vasaros sezono laikotarpiu planuojančių lengvaisiais automobiliais vykti į Neringą, sąrašus Neringos savivaldybės administracijai teikia Asmens sveikatos priežiūros įstaigos, įrašytos Sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 4 d. įsakymu Nr. V-281. Tokių įstaigų yra apie šešiasdešimt ir visoms joms Neringos savivaldybės administracija jau išsiuntė kvietimus teikti duomenis.

Sąraše turi būti nurodomi darbuotojų vardai ir pavardės, jų asmeninių lengvųjų automobilių markės, modeliai ir valstybiniai numeriai. Sąrašas turi būti pasirašytas asmens sveikatos priežiūros įstaigos administracijos vadovo ar jo įgalioto asmens ir siunčiamas paštu arba elektroniniu paštu administracija@neringa.lt. Sąraše nurodyta informacija bus suvedama į automatinę valstybinių numerių atpažinimo sistemą. Taip asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai įgis leidimą įvažiuoti į Neringą – privažiavus Alksnynės kontrolės posto kelio užtvarą, jis pakils sistemai nuskaičius transporto priemonės valstybinį numerį.

Šia iniciatyva Neringos savivaldybė siekia padėkoti su koronaviruso infekcija kovojantiems sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams. SPA po atviru dangumi tituluojamas gražiausias Baltijos pajūrio kurortas pasiūlys ne tik sveikatai naudingus gamtinius veiksnius, bet ir gydančią tylą bei galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio.

Neringos savivaldybė primena, kad laikotarpyje nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios vietinė rinkliava už įvažiavimą į Neringą lengvaisiais automobiliais sieks 30 eurų. Kitu metų laiku siekia 5 eurus.

Teisės nemokėti vietinės rinkliavos už įvažiavimą lengvaisiais automobiliais į valstybės saugomą Neringos savivaldybės administruojamą teritoriją Lietuvos asmens sveikatos priežiūros darbuotojams suteikimo tvarkos aprašas. (21.1 kb)Atgal Spausdinimo versija
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.