NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Pratęstas bendradrabiavimas

Bendradarbiavimą  pratęsė Neringos savivaldybė ir Klaipėdos valstybinė kolegija. Neringos ir Klaipėdos valstybinės kolegijos bendradarbiavimas prasidėjo prieš trejus metus – 2015-aisiais, o draugystės tęstinumą parašais praėjusią savaitę pratęsė Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis bei Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė. Pritarimą bendradarbiavimo sutarčiai prieš tai išreiškė Neringos savivaldybės taryba.

Pasirašyta sutartis numato bendradarbiavimo plėtojimą, keičiantis ir dalijantis patirtimi, žiniomis bei informacija, organizuojant taikomuosius mokslinius tyrimus, mokymus, seminarus, kursus ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą bei perkvalifikavimą, rengiant ir vykdant nacionalinius bei tarptautinius projektus, organizuojant pramoginius, sporto, kultūrinius ir edukacinius renginius, stiprinant specialistų profesinius ryšius, analizuojant rinką ir verslo vystymąsi, ugdant kolegijos studentų praktinius įgūdžius, skleidžiant naujas idėjas.

Neringos savivaldybės ir Klaipėdos valstybinės kolegijos bendradarbiavimo sutartis – terminuota ir nuo pasirašymo dienos galioja tris metus.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.