NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Gyventojų klausimai
Laba diena,
Norėčiau pasiteirauti ar yra Darbo biržos darbuotojas Savivaldybėje?
Spausdinti
2011-09-24
Laba diena,
Daugiau informacijos apie Klaipėdos teritorinės darbo biržos veiklą  bei klientų priėmimo laiką Nidos ir Juodkrantės gyvenvietėse rasite: http://www.ldb.lt/TDB/Klaipeda/Apie/Puslapiai/Klientu_priemimo_laikas.aspx
Laba diena

ar galima butu suzinoti kada Preiloje bus sutvarkyta krantine,kaip ir kituose visuose Neringos miesteliuose?
Aciu
Spausdinti
2011-08-01
Laba diena,

Šiuo metu rengiamas Preilos gyvenvietės krantinės pietinės dalies sutvarkymo projektas, vėliau bus ieškoma lėšų jo įgyvendinimui.

Laba diena
Kada keisis marsrutiniu autobusu grafikas?
Spausdinti
2011-04-08
Laba diena,
Šiuo metu galiojantis autobusų judėjimo tvarkaraštis, kuris yra tvirtinamas  Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, galioja iki balandžio 30 d.
Laba diena. Noriu paklausti, kodėl nėra nuvalyta šaligatvio dalis skirta užvažiuoti į kalną mamoms su vežimais, tarp Kopų g. 21 ir 19 namų? Tai sukelia didelių nepatogumų mamoms. Tikimės, kad tai išspręs ne saulės šiluma, o darbuotojai, kurie valo šį šaligatvį. Spausdinti
2011-03-01
Laba diena,
Jūsų klausimas buvo perduotas UAB "Neringos komunalininkas" . Kaip informavo įmonė, šaligatvis minėtoje teritorijoje yra nuvalytas, jei teisingai supratome klausimą, šiuo metu Jūsų paminėto užvažiavimo nuvaltyti nėra galimybių.
Jei turite daugiau klausimų ir pastabų, kviečiame jas siųsti el. paštu: s.vaisvilaite@neringa.lt. Būtų puiku, jei kreipdamiesi panašiais klausimas, pateiktumėte ir nuotraukas - tai padėtų tiksliau nustatyti probleminę vietą.
Laba diena.Noreciau suzinoti kodel nevalomi saligatviai visur ledas.Ar valytoju nera?Ar kaip suprast?Nes man atrodo algas tai gauna, o dirbti ziuriu tingi.Priprate lovoje guledami pinigus gauti.Labai prasta situacija yra prie kopu 21 namo. Spausdinti
2011-01-15
Laba diena,
Jūsų pastaba buvo perduota UAB "Neringos komunalininkas", kurie yra atsakingi už gatvių ir šaligatvių priežiūrą Neringos gyvenvietėse. Anot jų, šaligatviai yra valomi ir barstomi, Jūsų minėta atkarpa šiuo metu yra švari.
Jei Jūsų nuomome, šaligatviai nėra tinkamai valomi, prašome atsiųsti tai patvirtinančią nuotrauką el. paštu: s.vaisvilaite@neringa.lt.
 
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 42 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 
 

 
.

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres