NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Turistų klausimai
Laba diena. Teiraujuosi ar numatytos įvažiavimo į Neringos teritoriją lengvatos elektromobiliams?
Dėkoju
Spausdinti
2018-02-07

Laba diena,

nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą atleidžiami asmenys, vykstantys su elektra varomomis transporto priemonėmis, pateikę transporto priemonės registracijos liudijimą.

Laba diena , kur dingo riedutiniku parkas kuris buvo uz mokyklos? Gal jus ji kazkur perkelete ar panasiai? Kur butu galima atvykstantiems ektremalaus sporto megejams sportuoti , aikstele prie savivaldybes vienintele kuria zinau , aciu Spausdinti
2017-11-27

Laba diena,

Atsižvelgiant į tai, kad Jūsų minima aikštelė nebuvo paklausi, susidėvėję įrenginiai buvo išmontuoti. Specialios vietos tokiems užsiėmimams Neringoje nėra.

Sveiki, ar elektromobiliams (tik įkraunamiems elektra- ne hibridams) , kaip ekologiškai transporto priemonei nėra lengvatų įvažiavimui į Nidą ? Be to, didžiuosiuose miestuose elektromobiliams yra nemokamas parkingas , ar nebus svarstomas šis klausimas ir Nidoje? Iš anksto ačiū už atsakymą. Spausdinti
2017-05-18

Laba diena, 

Nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą atleidžiami asmenys, vykstantys su elektra varomomis transporto priemonėmis, pateikę transporto priemonės  registracijos liudijimą.

Laba diena
Norėčiau paklausti ar yra koks mokestis už šuns(mažos veislės) įvažiavimą į Nidą? Ar su juo galima ne sezono metu vaiščioti po papludimį?
Ar Nidoje yra saugoma stovėjimo aikštelė parai?
Spausdinti
2015-09-15

Laba diena,

Gal galite patikslinti, apie kokį mokestį gyvūnui teiraujatės – vietinė rinkliava už įvažiavimą į Neringą taikoma tik mechanizuotom transporto priemonėms. Keliantis keltu perkėlimo mokestis taikomas tik dideliems gyvūnams ( daugiau informacijos http://www.keltas.lt/lt/kainorastis/).

Gyvūnus draudžiama vedžioti  Savivaldybės paplūdimiuose Savivaldybės administracijos direktoriaus nustatytu maudymosi sezono metu, kuris įprastai trunka nuo nuo birželio pradžios iki rugsėjo (kitu metu vedžioti, laikantis taisyklių, galima). Daugiau apie gyvūnų laikymą ir kontrolę - https://neringa.lt/index.php?-100013404.

Saugoma automobilių stovėjimo aikštelė Nidoje veikia tik vasaros sezono metu.

Sveiki,
Norėčiau sužinoti, kuriose Neringos miesto savivaldybės vietose buvo įrengti informaciniai stendai ir nuorodos pagal ES projektą "Viešosios turizmo infrastruktūros plėtra Neringoje". Ačiū
Spausdinti
2013-04-26

Laba diena,

nuorodas ir kryprodes galima rasti visose kurorto gyvenvietėse. Informaciniai stendai - prie lakytinų objektų, pavyzdžiui, prie Saulės  laikrodžio ant Parnidžio kopos, Nidos Švyturio, Žvaigždžių šlovės tako, Gintaro įlankos.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

                 Stiliaus vadovas 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres