mobile menu toggle Pradžia

Juodkrantės kurorto dienos

2022 Liepos 08 - 10 d. 00:00 - 00:00 / Juodkrantė photo

Trečias kartas nemeluoja, o ketvirtas – garantuoja! Liepos 8 – 10 d. susitinkame gryno oro kurorte – Juodkrantėje!


Jūra, kopos, miškai ir marios – tai nuostabiausia erdvė festivaliui ir kultūringam Jūsų poilsiui gamtoje.


Jau ketvirtą kartą vykstančiame festivalyje „Juodkrantės kurorto dienos“ išliksime ištikimi sveikatinimo veikloms, meno terapijoms, teatrui ir įsimintiniausiems koncertams. Šių metų renginyje koncertuos grupės „HIPERBOLĖ“ legenda IGORIS BERINAS ir grupė „HUGE SOUL“, kurie puikiai visiems žinomas dainas kvies dainuoti kartu, o aktorius ir dainų kūrėjas Mantas Jankavičius su grupe padovanos nepamirštamą pasirodymą Kuršių marių fone. Taip pat svečiuose Šakių cirkas, indėniškosios „Vinetu“ kaimo veiklos, meno terapijos, spektakliai, mankštos, edukacijos, paskaitos ir jau pamėgta amatininkų mugė.


Kurorto dienų festivalį įkvėpė Juodkrantės „aukso amžius“, prasidėjęs XIX amžiaus pabaigoje ir trukęs iki 1945 m., kuomet Juodkrantės vardas puikavosi garsiausių Baltijos jūros kurortų gretose. Šių metų renginio temai pasirinkome vokiškąjį pavadinimą – Schwarzort (Juodkrantė) ir viso renginio metu kviesime prisiminti to laikmečio grožį.

Iki susitikimo gryno oro kurorte – Juodkrantėje!Dėmesio! Jau galite registruotis į Juodkrantės kurorto dienos sveikatos ir amatų mugę. Jau ketvirtus metus, marių pakrantėje laukiame visų prekybininkų ir paslaugų teikėjų, kurie liepos 8-10 dienomis dalinsis savo žiniomis ir gėrybėmis. Ypatingas dėmesys sveikatinimo priemonėms ir specialistams, kaip ir pridera gryno oro kurortui!


Registracija ir taisyklės žemiau esančioje formoje.