NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Gyventojų klausimai
Laba diena,ar yra galimybe pravesti vandens komunikacijas Juodkrante Ievos Kalno 4 .
Aciu
Spausdinti
2010-04-21
Laba diena,

Norint nutiesti vandentiekio liniją reikia kreiptis į Savivaldybės Architektūros skyrių dėl pasijungimo prie miesto vandentiekio tinklų sąlygų nustatymo. Gautų sąlygų pagrindu privalu parengti techninį projektą ir jį suderinti su derinančiomis institucijomis. Turint statybos leidimą, galima atlikti tinklų trasavimo darbus.

UAB „Neringos vanduo“ duomenimis, gyvenamąjį namą, adresu Ievos Kalno g. 4, planuojama pajungti prie Neringos vandentiekio ir nuotekų tinklų, vykdant investicinį projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Neringoje". Planuojama, kad tinklų klojimo darbai bus pradėti rugsėjo – spalio mėnesiais.

Informacija pateikė UAB „Neringos vanduo“

Labas vakaras, tikimes kad atsakysit, mūsų name gyvena daug pagyvenusių žmonių, dažnai jie nori kieme pasėdėti ant suoliuko, (suoliukas turi būti su atlošu) kaip tai galima padaryti. Ačiū Spausdinti
2010-04-11
Laba diena,
leidimų išdavimas suoliukams statyti nėra numatytas, tačiau vietą ir formą siūlome derinti su Neringos savivaldybės Architektūros skyriumi.
 
 
sveiki,pameciau leidima zmogui keltis per kelta ,kur kreiptis naujo ir ar (kiek) reikes sumoketi uz nauja? Spausdinti
2010-03-31
Laba diena,
Neatlygintino perkėlimo leidimus išduoda AB "Smiltynės perkėla". Daugiau informacijos šiuo klausimu (Keleivių ir transporto priemonių neatlygintino kėlimosi keltais tvarka)>>>
kodel komunalinio paslaugos atiduodamos Klaipedai (siuksliu surinkimas,gelynu prieziura)? juk komunalinis buvo didziausias darbdavys Nidoje ! Ar nenorima "nubankrotinti"specialiai,kur ziuri miesto savivaldybe(ar jai neaktualu),kad jau ir valytoju nebereikia ? ar mus irgi Klaipedieciai "apsvarins" ar jau tai reikes daryti patiems gyventojams..? Spausdinti
2010-03-31
Laba diena,
Praėjusiais metais, birželio mėnesį, Neringos savivaldybė sudarė  koncesijos sutartį  su UAB „Neringos komunalininkas“. Sutartis sudaryta penkeriems metams. Koncesininkas, prižiūrintis Neringos gyvenviečių  infrastruktūrą buvo parinktas konkurso būdu.
Kada bus patvirtintas Neringos miesto Bendrasis planas Spausdinti
2010-03-18
Laba diena,
Šiuo metu laukiama, kada LR Seimas  patvirtins Kuršių nerijos nacionalinio parko zonų ir jo zonų ribų planą. Artimiausiu metu bus atlikti Neringos savivaldybes teritorijos ir jos dalių bendrojo plano pataisymai, suderinti su įvairiomis institucijomis. Tikimasi, kad BP bus patvirtintas šių metų pabaigoje.
 
 
<< 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 42 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
AntiSpam
 

Meras   
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

  
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 13151
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 153