NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringos meno mokykla įsigijo retą instrumentą

Neringos meno  mokyklą pasiekė unikalus ir Lietuvoje retas instrumentas – arfa. Sankt Peterburge pagamintu instrumentu bus suteikta galimybė naudotis talentingai neringiškei.

Lėšų arfai įsigyti skyrė Neringos savivaldybės taryba, įvertindama tai, kad šis instrumentas pirmiausia padės gilinti muzikos atlikimo įgūdžius ir gebėjimus neringiškei Gabrielei Ašmontaitei. Nauja, neoklasikinio stiliaus ir dizaino arfa mergina galės naudotis artimiausius kelis metus.  

Muzikos atlikimo arfa bakalauro studijų programą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigusi Gabrielė apie šį instrumentą svajojo jau seniai, bet norų įgyvendinimui trukdė tai, kad arfos yra labai brangi investicija.

„Arfininkai šiuo metu yra tikrai paklausūs, vyksta įvairūs projektai. Mokslo įstaigos šių muzikos instrumentų neskolina arba tai daro išimtinai retai. Neringos meno mokyklos įsigyta arfa suteiks man galimybę koncertuoti. Tikiuosi, kad jau ateinančią vasarą su šiuo retu muzikos instrumentu galėsiu supažindinti ir Neringos gyventojus bei svečius“, su planais supažindino mergina, čia pat pasidžiaugusi, kad jau dabar sulaukia daug dėmesio kaip atlikėja.

Kaip skelbia arfos gamintojai, į Neringą atkeliavęs muzikos instrumentas puikiai tinka studentams ir jauniems atlikėjams. Iš klevo ir eglės pagaminta arfa siekia 185 cm ir sveria 35 kilogramus.

Anot Neringos meno mokyklos vadovės Rasos Norvilienės, jos vadovaujama mokykla – vienintelė tokio pobūdžio ugdymo įtaiga šalyje, įsigijusi šį retą instrumentą. Juo grojančią Gabrielę bus galima išgirsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtame koncerte Nidoje.

„Patikėjom Neringos meno mokyklos prašymu ir džiaugiamės šia investicija“ , – bendraudamas su Neringos meno mokyklos bendruomene kalbėjo Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

 

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 24
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 51