mobile menu toggle Pradžia

Neringa minės Jaunimo dieną

Neringa minės Jaunimo dieną

Rugpjūčio 12-ąją prisijungdama prie pasaulyje vyksiančių iniciatyvų Neringa minės tarptautinę Jaunimo dieną.

Švęsti šią dieną ypatingai – net kelios progos. Šiuos 2022-uosius metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Lietuvos jaunimo metais, o neilgai trukus Europos Parlamentas juos dedikavo ir Europos jaunimui.

Jaunimo dieną Neringoje pažymės išskirtinis šiam kurortui įvykis – bus pasodintas ąžuoliukas, išaugintas iš garsiojo „Stelmužės“ ąžuolo gilės. Taip labiausiai į šalies vakarus nutolęs kraštas prisijungs prie iniciatyvos visą Lietuvą sujungti į vieną didelį Jaunimo parką.

Stelmužės ąžuolo sodinukas bus sodinamas centriniame Nidos skvere, prie skulptūros „Neringa“ (13.30 val).

Rugpjūčio 12-osios pavakary Neringoje gyvenantis ir čia besisvečiuojantis jaunimas kviečiamas į diskusiją jiems ir kurortui aktualiomis temomis (18 val). Pievoje greta Nidos uosto jaunimas kviečiamas diskutuoti  tema „Kaip nustoti bijoti ir pradėti daryti“ bei didžiulio visuomenės atgarsio jau sulaukusia tema „Ar Neringa atvira naktinėms pramogoms“.

Diskusiją moderuos bei svečius kalbins Lietuvos aktorius, dainininkas grupės „120“ narys Dovydas Laukys bei vaizdo tinklaraštininkas Antanas Jakimavičius. Aktyviausi diskusijos dalyviai bus vaišinami „Baltosios varnelės“ ledais, jos metu vyks kūrybinės dirbtuvės.

Po diskusijos, vakarėjančio Nidos uosto fone pasirodys jaunosios kartos dainininkas, kūrėjas, savo muzikinį kelią pradėjęs projekte „Lietuvos Balsas“ – Vilius Popendikis.

Aktyviai dalyvauti Neringoje vyksiančiuose renginiuose kviečia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

„Jaunimas kuria pokyčius, keisdamas pasaulį, o kad šie pokyčiai būtų gražūs ir sėkmingi, svarbus kartų susiklausymas. Neringoje vyksiantys Jaunimo dienos renginiai tegul tampa galimybe išgirsti vieniems kitus. Labai tikiuosi, kad mums pavyks suburti tiek jaunimą, tiek juos palaikančius ir tai taps impulsu naujoms iniciatyvoms“, – būti aktyviais Jaunimo dienos dalyviais ragina meras D. Jasaitis.