mobile menu toggle Pradžia

Svarbi informacija

Nacionalinė finansinio raštingumo diena

 

      Su rezultatais galite susipažinti  čia

 

Dažniausiai užduodami klausimai


                           

Atsiskaitymų negrynaisiais pinigais priėmimo smulkiajame versle galimybės
Atsiskaitymų negrynaisiais pinigais būdai 

                                   

PAGALBA VERSLUI PATIRIANČIAM SUNKUMŲ DĖL COVID-19

Lietuvos Respublikos Vyriausybės puslapyje „KORONA STOP“

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos puslapyje

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapyje

Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR Finansų ministerijos puslapyje

Šiaulių banko iniciatyva „PLANAS A“ smulkiajam verslui:

„Tai mūsų būdas padėti jums tapti labiau matomiems ir gauti palaikymą tada, kai jo labiausiai reikia.

Pirmiausia, PLANAS A – tai specialus mūsų paslaugų ir partnerių nuolaidų paketas (nuolat pildomas), kuris padės mažiau rūpintis kasdieniais finansais.

Viskas tam, kad daugiau dėmesio galėtumėte skirti dviem dalykams: tam, ką mokate geriausiai, ir savo klientams.

Negana to, pristatysime ir vienintelį tokį šalyje – smulkiojo verslo žemėlapį, o su juo reklamuosime įdomius ir svarbius verslus visoje Lietuvoje. Tam, kad jus atrastų kuo daugiau naujų klientų.

Tapkite iniciatyvos dalimi ir registruokite nemokamai, kad jūsų PLANAS A pavyktų.“

Smulkesnė informacija: https://planas-a.lt/


 

Kviečiame Neringos savivaldybės smulkiuosius verslininkus pasinaudoti galimybe ir reklamuoti maisto produktus

Siekdama paremti bei populiarinti smulkiųjų augintojų, gamintojų, perdirbėjų ir pardavėjų veiklos gaminius, Viešoji įstaiga kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra prie LR Žemės ūkio ministerijos, kuria žemėlapį „Kaimas į namus“, kurio pagalba gamintojai ir vartotojai skatinami dalyvauti trumpose maisto tiekimo grandinėse, o potencialus pirkėjas galės lengviau surasti pageidaujamą produktą.

Informaciją galite pateikti el. paštu medune.sveikauskiene@neringa.lt, nurodant: fizinio asmens vardą, pavardę ar juridinio asmens pavadinimą, buveinės adresą, kontaktus pasiteirauti (tel. Nr., el. paštą), prekybos vietos adresą, darbo laiką, bei parduodamų produktų pavadinimus.

Informacija apie Jūsų įmonę gali būti patalpinta čia : https://www.litfood.lt/veiklos-sritys/verslumo-skatinimas/zemelapis/


 

Kviečiame susipažinti su interneto svetaine „MEDIS“

Interneto svetaine „MEDIS“ – aktualios ir susistemintos konsultacinės informacijos teikimo platforma, kurioje yra sukurtos sąsajos su galiojančiais teisės aktais ir teismų praktika.

Sistema veikia ir „Android“  ir „iOS“ operacinėse sistemose.

Svetainė „Medis“ : https://medis.ntakd.lt/


DĖL DOKUMENTŲ IŠDAVIMO SIŪLOME KREIPTIS KUO ANSKČIAU

Primename, kad vadovaujantis Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. gegužės 20 d. nutarimu Nr. 618 „Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo taisyklių patvirtinimo“  26 punktu licencijos prašytojui licencija turi būti išduota per 30 dienų nuo dokumentų, kurių reikia licencijai išduoti, gavimo.

Nusprendus vykdyti veiklą, kuriai reikalingos licencijos ir/ar leidimai, Neringos savivaldybės administracija ragina kuo anksčiau kreiptis dėl šių dokumentų išdavimo. Taip pat primename, kad dalį duomenų, mažinant verslui administracinę naštą, administracija pati surenka iš atsakingų institucijų, todėl, kaip numatoma teisės aktuose, licencijų išdavimas gali užtrukti iki 30 kalendorinių dienų, leidimų – iki 20 darbo dienų.

Atsisakyta popierinių licencijų

Neringos savivaldybės administracija, tobulindama viešųjų paslaugų teikimą ir mažindama administracinę naštą verslui, atsisakė popierinių licencijų prekybai alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais. Nuo 2018 m. spalio 1 d. paslauga teikiama trečiu interaktyvumo lygiu, t. y. pareiškėjas gali  užpildyti elektroninę paslaugos užsakymo formą, kuri pateikiama savivaldybės interneto svetainės skiltyje „Verslui“, ir ją kartu su reikiamais dokumentais gyvai ar el. paštu, pateikti administracijai. Administracija licencijas ir leidimus išduos per Licencijų informacinę sistemą (www.licencijavimas.lt), todėl minėtų licencijų ir leidimų popierinis dokumentas nebebus išduodamas. Detalesnė informacija teikiama Neringos savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, investicijų ir turizmo skyriuje (tel. 8469 51259, 8469 52855,
el. p.vilma.kavaliova@neringa.lt , medune.sveikauskiene@neringa.lt)


Fiksuoto pajamų mokesčio dydžiai ir lengvatos, taikomi gyventojams, įsigyjant verslo liudijimus 2023 metais vykdomai veiklai

 

Dėmesio!

Informuojame, kad gyventojai gali pateikti Neringos savivaldybei skundus, pranešimus bei prašymus ir informaciją apie alkoholio prekybos pažeidimus el. paštu vilma.kavaliova@neringa.lt.

Taip pat informuojame, kad kontaktinis asmuo dėl informacijos sklaidos galimybių Neringos savivaldybėje bei informacijos teikimo – Vilma Kavaliova, Neringos savivaldybės Strateginio planavimo, investicijų ir turizmo skyriaus vedėja (tel. 84569 51259, el. p. vilma.kavaliova@neringa.lt)