mobile menu toggle Pradžia

Neringa palaiko Ukrainą

Neringa palaiko Ukrainą

Vasario 24-ąją minint antrąsias karo Ukrainoje metines, mėlyna ir geltona spalvomis nušvis Neringos savivaldybės pastatas. Ukrainos ir Lietuvos vėliavos plevėsuos ir aikštėje greta Savivaldybės pastato.

Vasario 24-ąją iškelti Lietuvos ir Ukrainos vėliavas kviečiami visi Neringos gyventojai ir kurorto įstaigos. Taip pat kviečiame šią dieną 19 val. visuotine tylos minute pagerbti Ukrainos laisvės gynėjus ir namuose uždegti žvakeles, žibintus.

Būkime vieningi ir solidarūs! Būkime stiprybės šaltiniu Ukrainai, karo negandas išgyvenantiems savo draugams, miestui partneriui – Ukrainos Koblevės savivaldybei.

Iki vasario 24 d. visi kviečiami aukoti vienam tikslui – apsaugoti už Ukrainos ir visos Europos laisvę kovojančius karius. Už akcijos metu surinktas lėšas bus perkami saugaus kario paketai, pagaminti Lietuvoje. Paketą sudarys naktinio matymo monokuliaras, lazerinis taikiklis ir individualus antidronas.

Visi, norintys prisidėti prie akcijos ir palaikyti karo niokojamą Ukrainą, gali tai padaryti aukodami, skambindami trumpuoju telefonu 1485, auka – 5 eurai. Aukoti galima ir apsilankius specialiame puslapyje radarom.lt, kur yra galimybė atlikti bankinį pavedimą būtinai nurodant paskirtį „radarom“.