mobile menu toggle Pradžia

Neringa renka paramą Ukrainos Koblevės savivaldybei

Neringa renka paramą Ukrainos Koblevės savivaldybei

Siekdama suteikti pagalbą miestui-partneriui – Ukrainos Koblevės savivaldybei, Neringos savivaldybė renka paramą. Neringos gyventojai kviečiami prisidėti prie lėšų rinkimo, aukojant į nurodytą sąskaitą, ar paramą teikti daiktais.

Neringos savivaldybė ir Koblevės miestas, Neringai minint 585-ąją savo ištakų sukaktį, pasirašė bendradarbiavimo sutartį, atsižvelgiant į istoriškai susiformavusius dalykinius ir draugiškus santykius tarp Lietuvos Respublikos ir Ukrainos bei siekiant abipusiškai naudingo bendradarbiavimo kultūros, turizmo, sveikatos ir aplinkos apsaugos, švietimo ir jaunimo srityse. Neringoje viešėjęs Koblevės meras Volodymyras Panyčius, kartu su meru Dariumi Jasaičiu aptarė galimybes, kaip neringiškiai galėtų prisidėti teikiant pagalbą ukrainiečiams kovoje su agresoriumi.

Pietryčių Mikolajivo srityje įsikūrusi Koblevės savivaldybė neišvengė karo Ukrainoje pasekmių. Jau šiandien tiek šios vietovės gyventojams, tiek čia prisiglaudusiems karo pabėgėliams reikalingos priemonės ir daiktai, ne tik kovai su agresoriumi, bet ir išgyvenimui žiemą.

Neringos savivaldybės prašymu, Koblevės miestas sudarė reikalingų, būtiniausių daiktų sąrašą, kurį galima rasti čia

Neringos gyventojai kviečiami prisidėti prie lėšų rinkimo nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje ir aukoti į nurodytą sąskaitą arba pagalbą teikti daiktais, juos pristatant į Neringos savivaldybę ar dėl didesnių daiktų pristatymo susisiekiant tel. +37069889617, el. paštu raimondas.zickus@neringa.lt.

Prisidėti lėšomis galite aukojant į šią sąskaitą:

Gavėjas: Neringos savivaldybės administracija
Luminor AS
LT244010042301452699
Paskirtis: Parama Ukrainai