mobile menu toggle Pradžia

Renkamos lėšos Koblevės mokyklos slėptuvės įrengimui

 Renkamos lėšos Koblevės mokyklos slėptuvės įrengimui

Kurorto gyventojus ir svečius Neringos savivaldybė kviečia susitelkti kilniam tikslui – Ukrainos Koblevės mokyklos slėptuvės įrengimui.      

Pagalbos ranką Koblevei Neringa jau ištiesė surinkdama humanitarinę siuntą, kurią neatlygintinai nugabeno savanoriai. Praėjusią savaitę Koblevės savivaldybės vėliavą Neringos savivaldybės merui Dariui Jasaičiui perdavė vienas iš savanorių Audrius Gruodis. Viešėdami Koblevėje būtent savanoriai išgirdo apie dar vieną problemą, su kuria šiandien susiduria šios savivaldybės bendruomenė.

Karo niokojamoje Ukrainoje gali veikti tik tos mokyklos, kurios turi slėptuves, skirtas pasislėpti iškilus pavojui gyvybei. Tokios slėptuvės neturi Koblevės mokykla, tad vaikai negali lankyti pamokų. Slėptuvės įrengimas kainuoja apie 40 tūkst. eurų – pirmoji pinigų suma jau skirta. Neringos humanitarinę siuntą į Koblevę gabenusieji savanoriai užmokesčio atsisakė, o tam skirtas lėšas – 5 tūkstančius eurų skyrė būtent šiam tikslui.  
Prisidėti prie slėptuvės įrengimo gali ir Neringos gyventojai, pagalbai skirtas lėšas pervesdami į nurodytą sąskaitą.

Neringos savivaldybė ir Koblevės miestas, Neringai minint 585-ąją savo ištakų sukaktį, pasirašė bendradarbiavimo sutartį, atsižvelgiant į istoriškai susiformavusius dalykinius ir draugiškus santykius tarp Lietuvos Respublikos ir Ukrainos bei siekiant abipusiškai naudingo bendradarbiavimo kultūros, turizmo, sveikatos ir aplinkos apsaugos, švietimo ir jaunimo srityse. Neringos savivaldybė kviečia kurorto gyventojus prisidėti prie Koblevės vaikų saugumo ir galimybių mokintis užtikrinimo.

Gavėjas: Neringos savivaldybės administracija
Luminor AS
LT244010042301452699
Paskirtis: Humanitarinei pagalbai Ukrainai