mobile menu toggle Pradžia

Baigiamoji projekto TARPKULTŪRINĖ BENDRYSTĖ konferencija

2022 Gruodžio 13 d. 09:00 - 13:00 / Neringos meno mokykla (Pamario g. 4) photo

Baigiamoji projekto TARPKULTŪRINĖ BENDRYSTĖ konferencija

Europos kaimynystės programos projektas „Tarpkultūrinė bendrystė", pradėtas įgyvendinti 2021 m. liepos 1 d., siekia pasitelkiant kultūros, švietimo įstaigų tarpusavio bendradarbiavimą sustiprinti vietos bendruomenės gebėjimus inicijuoti, vystyti ir įgyvendinti veiklas, tenkinančias socialinius, edukacinius ir kultūrinius poreikius. 

Šiam tikslui pasiekti, projekto eigoje buvo įgyvendintos įvairios veiklos, apimančios kultūrinės edukacijos, meninės kūrybos, muzikinės kultūros sklaidos ar netgi meditacijos elementus. Šie užsiėmimai buvo skirti plačiai auditorijai, apimančiai kone visas Neringos gyventojų amžiaus bei socialines grupes, o taip pat ir Neringos miesto lankytojus. Kviečiame su projekto veiklomis, jų rezultatais, poveikiu nuodugniai susipažinti baigiamosios konferencijos metu,  gruodžio 13 d., 9 val. Neringos meno mokyklos salėje. 

Projektas įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos.

Programos finansuojama suma skirta Neringos meno mokyklai – 107 450,87 eur.

Už straipsnio turinį atsako tik Neringos meno mokykla ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad šis straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Nuoroda į Komisijos svetainę: https://ec.europa.eu/info/index_en.