mobile menu toggle Pradžia

Seminaras  „Skaitmeninis automobilių statymo valdymas vietos lygiu“

2022 Gruodžio 07 d. 11:00 - 13:00 / Virtualus photo

Neringos savivaldybė kviečia š. m. gruodžio 7 d. 11:00-13:00 val. dalyvauti nuotoliniame seminare  „Skaitmeninis automobilių statymo valdymas vietos lygiu“.  Seminaras vyks anglų kalba. Dalyvavimas seminare nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija.

Seminaro darbotvarkė https://parkinggetssmart.eu/

Registracija į seminarą https://live.infoshare.pl/pgs-seminar

Seminaras organizuojamas įgyvendinant projektą „Automobilių statymas tampa išmanus“. Neringos savivaldybės administracija šio projekto metu dalyje Neringos kurorto automobilių stovėjimo vietų įrengė transporto priemonių skaičiavimo sistemas, todėl bet kuriuo metu galima sužinoti, kiek vietų jose yra užimta. Tad dar būdamas kelyje vairuotojas gali įvertinti aikštelių užimtumą ir nuspręsti, kur jam geriausia vykti. Interneto svetainėje www.klaipedatransport.lt  pateikiami duomenys padės iš anksto sužinoti, kur būtent šiuo metu geriausia statyti automobilį, įvertinti padėtį ir pasirinkti alternatyvų keliavimo būdą. Taip pat iš projekto lėšų buvo įsigyti modernūs parkomatai, kurie kurorto svečiams leidžia lengviau atsiskaityti už automobilių stovėjimą.

Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais iš Lenkijos, Švedijos, Vokietijos ir Lietuvos. Šis pranešimas parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio pranešimo turinį atsako Neringos savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.