mobile menu toggle Pradžia
lt
en de

Viganto Giedraičio paroda „Kad žemėje žydėtų gėlės…“

2022 Kovo 28 d. 15:00 - Gegužės 01 d. 00:00 / Nidos bendruomenės namai photo

Viganto Giedraičio paroda „Kad žemėje žydėtų gėlės…“

Negaišk skindamas gėles, kad jas
išlaikytumei, bet eik ir eik pirmyn, ir
gėlės išsilaikys Tavo kelyje. Norėdamas
paliesti – gali netekti, nesiartindamas –
gali turėti amžinai. (R.Tagorė)

„Didžiausias stebuklas gamtoje – Gyvybė, o spalvomis nepralenkiamos – gėlės. Keletą metų puoselėjau mintį, tuo spalvų stebuklu pasidalinti su visais, pakviesti į tą pasaulį ir padovanoti Mamoms,  mylimiausiems žmonėms, nudžiuginti kiekvieną gamtos mylėtoją nenuskinta gėle. Deja, vasario 24-osios rytas viską pakeitė. KARAS. Rusija  užpuolė  Ukrainą.

„Išgirskite mus. Ukrainos žmonės nori taikos. Mes norime patys apibrėžti ir kurti savo istoriją. Taikiai. Ramiai. Sąžiningai. Tai mūsų žemė. Karo mums nereikia – nei šalto, nei karšto, nei hibridinio…“ (Ukrainos prezidentas V. Zelenskis).

Supratau, kad šią parodą skirsiu Ukrainos  žmonėms. Po nuotraukomis mintis apie šį karą ir Ukrainą parašė Neringos gimnazijos mokiniai. Nuoširdžiai dėkoju gimnazijos bendruomenei ir direktoriui S. Survilai. Už paramą esu dėkingas broliui Jonui ir jo šeimai. Už nuotraukų spausdinimą Ačiū tariu K. Vasiui ir jo šeimai.“

Vigantas Giedraitis

Nidos bendruomenės namuose (Taikos g. 17, Neringa) paroda veiks iki gegužės 1 d., nuo antradienio iki šeštadienio 15–18 val.