mobile menu toggle Pradžia

Keičiant gatvės pavadinimą, atsižvelgta į gyventojų siūlymus

Keičiant gatvės pavadinimą, atsižvelgta į gyventojų siūlymus

Neringos gyventojų siūlymu, Vėtrungių gatvės pavadinimą numatoma suteikti visai buvusiai Nidos komunalinei ūkinei teritorijai.

Neringos savivaldybė jau skelbė, kad naują pavadinimą siūloma suteikti Purvynės gatvės atšakai, einančiai per buvusią Nidos šiaurinę komunalinę ūkinę teritoriją. Siūlymas šiai atšakai suteikti Vėtrungių pavadinimą buvo aptartas ir su šios vietovės gyventojais. Kitokį pavadinimą buvo siūloma suteikti Purvynės gatvės atšakai, kuria įvažiuojama į čia esantį individualių garažų kompleksą. Pradėjus viešinimo procedūras, sulaukta šios teritorijos gyventojų pasiūlymo šiai atšakai taip pat suteikti Vėtrungių gatvės pavadinimą.  Šiam siūlymui pritarė ir Neringos savivaldybės Kuršių nerijos žymių žmonių, istorinių datų, įvykių įamžinimo, meninių objektų statymo ir pašalinimo, gatvių pavadinimų suteikimo komisija. 

Vėtrungių gatvės pavadinimą  numatoma suteikti teritorijoje tarp Purvynės g. 31 – Purvynės g. 435 pastatų. Sprendimo projektas dėl minėto pavadinimo suteikimo ir keitimo bus teikiamas svarstyti Neringos savivaldybės tarybai.

Artimiausiame Neringos savivaldybės tarybos posėdyje, kuris vyks lapkričio 24-ąją, taip pat bus svarstomas sprendimo projektas, kuriuo siūloma pakeisti Juodkrantės Kalno gatvės pavadinimą į Vilų gatvę.

Išsamesnę informaciją apie naujai suteikiamus bei keičiamus gatvių pavadinimus galite sužinoti Neringos savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriuje, Taikos g. 2, Neringa (III aukštas, 30 kabinetas), tel.: 8 469 51 267, el. p.: lina.lukauskaite@neringa.lt 

INFORMACIJA APIE PLANUOJAMĄ NAUJAI SUTEIKTI VĖTRUNGIŲ GATVĖS PAVADINIMĄ