mobile menu toggle Pradžia

Jaunimo apdovanojimai: laukiama kandidatūrų 9 nominacijoms

Jaunimo apdovanojimai: laukiama kandidatūrų 9 nominacijoms

Neringos savivaldybės jaunimo reikalų taryba kviečia siūlyti nominantų kandidatūras kasmetiniams Neringos jaunimo apdovanojimams.

Šiais apdovanojimais siekiama pastebėti ir įvertinti aktyvius ir pilietiškus jaunuolius, kurie savo pasiekimais garsina Neringos savivaldybę. Taip pat pastebėti ir įvertinti fizinius ir juridinius asmenis, kurie prisideda prie jaunimo užimtumo skatinimo ir problemų sprendimo.  Tikimasi, kad šie apdovanojimai skatins jaunimą  išsiskirti, kurti, organizuoti, užsiimti pilietiškomis veiklomis, sportuoti, siekti mokslo ir žinių pasiekimų.

Šiuo metu vyksta pirmasis Neringos jaunimo apdovanojimų etapas – bendruomenė kviečiama siūlyti nominantus. Antrasis etapas – visuotinis balsavimas.

Kandidatūras galima siūlyti 9 nominacijoms: Jaunimo kūrybiška siela, Jaunimo savanoris, Jaunimo moksleivis, Jaunimo garbė, Jaunimo žmogus, Jaunimo atlikėjas, Jaunimo sportininkas, Jaunimo idėjų iniciatorius ir Ukrainos mentorius.

Pretenduoti gauti apdovanojimą gali Neringos savivaldybėje gyvenantis ar besimokantis jaunas žmogus (nuo 14 iki 29 metų), Neringos savivaldybėje veikianti neformali jaunimo grupė/komanda. Taip pat juridiniai asmenys, jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos, registruotos ar savo veiklą vykdančios Neringos savivaldybės teritorijoje. Į nominaciją „Jaunimo garbė 2023“ gali pretenduoti jaunas žmogus, labiausiai pasižymėjęs mokslo ir žinių renginiuose bei garsinantis Neringos vardą, kuris šiuo metu negyvena Neringoje bei nėra joje deklaravęs nuolatinės gyvenamosios vietos. Į nominaciją „Jaunimo žmogus 2023“ gali pretenduoti ir asmenys nuo 30 m. amžiaus.

Siūlymų nominacijoms laukiama iki kovo 6 d. Daugiau informacijos rasite čia>>>