NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Naujovės išorinės reklamos įrengimo klausimais

Primename, kad išorinei reklamai įrengti Neringos savivaldybės teritorijoje reklaminės veiklos subjektas turi gauti savivaldybės institucijos išduotą leidimą.

Informuojame, kad siekiant įgyvendinti nuo 2018 m. liepos 1 d. įsigaliojusius Lietuvos Respublikos reklamos bei Lietuvos Respublikos rinkliavų įstatymų pakeitimus ir Lietuvos Respublikos ūkio ministro nauja redakcija patvirtintas Išorinės reklamos įrengimo taisykles Neringos savivaldybės administracijos direktorius 2019 m. kovo 28 d. įsakymu Nr. V13-108 patvirtino naują Leidimų įrengti išorinę reklamą Neringos savivaldybės teritorijoje išdavimo tvarkos aprašą ir paraiškos dėl leidimo įrengti išorinę reklamą Neringos savivaldybės teritorijoje išdavimo formą. 2019 m. kovo 28 d. įsakymu Nr. V13-109 patvirtino tipinio dydžio ir turinio išorinės reklamos įrengimo projektus ir šios išorinės reklamos įrengimo reikalavimus.

Naujai parengtu Leidimų išdavimo tvarkos aprašu tiksliau apibrėžti išorinės reklamos projektavimo, derinimo, įrengimo, eksploatavimo reikalavimai, leidimų gavimo tvarka bei kontrolė ir atsakomybė nesilaikant išorinės reklamos išdavimo tvarkos aprašo.

Neringos savivaldybės taryba 2019 m. kovo 28 d. sprendimu Nr. T1-62 patvirtino naujus Vietinės rinkliavos už leidimo įrengti išorinę reklamą Neringos savivaldybės teritorijoje išdavimą nuostatus. Naujai parengtuose ir patvirtintuose nuostatuose nustatyti vietinės rinkliavos už leidimo įrengti išorinę reklamą dydžiai pagal išorinės reklamos tipus (išorinė reklama, kilnojamasis skydelis), jos įrengimo vietą (įrengiant ant Savivaldybės turto ar Savivaldybės administruojamojoje teritorijoje ar įrengiant ant juridinio ar fizinio nuosavybės teise priklausančio pastato, objekto ar išnuomotame sklype). Nustatyti nauji vietinės rinkliavos dydžiai:

-          46 €/m2 vietinės rinkliavos dydis už Leidimo išdavimą (išskyrus kilnojamąjį skydelį) ant savivaldybės turto ar savivaldybės administruojamoje teritorijoje gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais, kitu metų laiku – nemokamai;

-          vienkartinis vietinės rinkliavos dydis 25 €, už Leidimo išdavimą įrengti išorinę reklamą ant juridinio ar fizinio asmens nuosavybės teise priklausančio pastato, objekto ar išnuomotame sklype;

-          5 €/mėn vietinės rinkliavos dydis už Leidimo išdavimą įrengti kilnojamąjį skydelį visoje savivaldybės teritorijoje gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais, kitu metų laiku - nemokamai.

Nuostatuose numatytos papildomos lengvatos rinkliavos mokėtojams: kultūros ir sporto renginių organizatoriams, reklamuojantiems renginius, kuriuos remia Neringos savivaldybė; valstybės ir savivaldybės biudžetinių ir viešųjų įstaigų iškaboms ant (prie) pastatų, pateikiančioms informaciją apie įstaigą.

Informacija teikiama ir leidimai išduodami savivaldybės administracijos Architektūros skyriuje, tel. (8-469), 52621; (8-469) 52746.

Tvarkos aprašą, paraiškos formą ir kitus aktualius dokumentus rasite čia>>>

Vizualizacijos autorius - UAB "Paulens & Co".Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.