mobile menu toggle Pradžia

Įsakymų projektai dėl teritorijų planavimo dokumentų rengimo

Informuojame apie priimtą Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus 2024 m. sausio 18 d.  įsakymą Nr.V13-9 ,,Dėl Neringos savivaldybės teritorijos ir jos dalių bendrojo plano dalies koregavimo‘‘ ir Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus 2024 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. V13-14 ,,Dėl planavimo darbų programos Neringos savivaldybės teritorijos ir jos dalių bendrojo plano dalies koregavimui patvirtinimo‘‘ patvirtintą planavimo darbų programą.

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ ĮSAKYMO PROJEKTĄ DĖL BENDROJO PLANO DALIES KOREGAVIMO

INFORMACIJA APIE  PRADEDAMĄ RENGTI DETALŲJĮ PLANĄ "TERITORIJA TARP VALSTYBINIO MIŠKO IR PERVALKOS GATVĖS TIES ŽEMĖS SKLYPU, ESANČIU ADRESU PERVALKOS G. 52, NERINGA"

INFORMACIJA APIE PRADEDAMĄ RENGTI DETALIOJO PLANO "TERITORIJA NERINGOS MIESTE, NIDOS GYVENVIETĖJE, SKRUZDYNĖS GATVĖJE TARP PASTATŲ 6-22" KOREKTŪRĄ

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS MERO POTVARKIO PROJEKTĄ "DĖL TERITORIJOS TARP VALSTYBINIO MIŠKO IR PERVALKOS GATVĖS, TIES ŽEMĖS SKLYPU, ESANČIU ADRESU PERVALKOS G. 52, NERINGOJE, DETALIOJO PLANO RENGIMO PRADŽIOS BEI PLANAVIMO TIKSLŲ NUSTATYMO"

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS MERO POTVARKIO PROJEKTĄ " DĖL TERITORIJOS TARP VALSTYBINIO MIŠKO IR PREILOS GATVĖS, TIES ŽEMĖS SKLYPU, ESANČIU ADRESU PREILOS G. 2 B, NERINGOJE, DETALIAJAM PLANUI RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO "

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ " DĖL TERITORIJOS NIDOS GYVENVIETĖJE, SKRUZDYNĖS GATVĖJE TARP PASTATŲ 6-22, NERINGA, DETALIOJO PLANO KOREKTŪRAI RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO"

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ " DĖL TERITORIJOS TARP PAMARIO IR G. D. KUVERTO GATVIŲ, NIDOS GYVENVIETĖJE, DETALIOJO PLANO KOREKTŪRAI RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO"

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ "KVARTALO TARP PAMARIO IR G. D. KUVERTO GATVIŲ, NIDOS GYV., NERINGOS M., DETALIOJO PLANO KOREKTŪRAI RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO "

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ " DĖL TERITORIJOS GINTARO ĮLANKOS GATVĖJE TARP PASTATŲ NR. 10–16, NERINGOJE, DETALIOJAJAM PLANUI RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO"

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ "DĖL TERITORIJOS TARP KALNO IR MIŠKO GATVIŲ JUODKRANTĖS GYV., NERINGA DETALIOJO PLANO KOREKTŪRAI RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO"

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ " DĖL TERITORIJOS, PREILOS G. 69 - 75, PREILOJE, NERINGOS M., DETALIOJO PLANO KOREKTŪRAI RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO "

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ " DĖL TERITORIJOS, JUODKRANTĖS GYV., APIMANČIOS P/N „UNDINĖ“, MIESTO VIEŠĄJĮ TUALETĄ, JUODKRANTĖS KULTŪROS CENTRĄ BEI TERITORIJĄ BESIRIBOJANČIĄ SU LIUDVIKO RĖZOS G. VAKARNE DALIMI, DETALIOJO PLANO KOREKTŪRAI RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO"

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ " DĖL NERINGOS SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS IR JOS DALIŲ BENDROJO PLANO KOREGAVIMO, NUSTATANT PRIORITETINES SAVIVALDYBĖS INFRASTRUKTŪROS PLĖTROS TERITORIJAS"

INFORMACIJA APIE PARENGTĄ NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMO PROJEKTĄ " DĖL TERITORIJOS L. RĖZOS G. 6A, SP UAB „NERINGOS VANDUO“ KALNO G. 1/L. RĖZOS G. 6, JUODKTANTĖS GYV., DETALIOJO PLANO KOREKTŪRAI ŽEMĖS SKLYPE ADRESU L. RĖZOS G. 6B, NERINGA, RENGTI TIKSLŲ NUSTATYMO IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMO"