NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Ateityje – paprastesnės procedūros dėl galimybės keltis keltu neatlygintinai

Atsižvelgdama į Neringos savivaldybės teiktus pasiūlymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybė patvirtino pakeitimus,  kuriuos įgyvendinus ženkliai supaprastės procedūros, suteikiančios galimybę keltis keltu per Kuršių marias neatlygintinai.

Šiuo metu, pereinamuoju laikotarpiu, dėl galimybės keltis keltu neatlygintinai neringiškiams reikia kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją.  Visokeriopą pagalbą pateikiant dokumentus teikia ir Neringos savivaldybės administracija. Kilus neaiškumams, kaip ir iki šiol, galima kreiptis į Neringos savivaldybės administracijos Dokumentų valdymo ir ūkio skyrių.

Galiojanti kelto bilieto kompensavimo tvarka – laikina. Šias procedūras pakeis Lietuvos automobilių kelių direkcijos šiuo metu kuriama informacinė sistema.

Šios sistemos dėka bus automatiškai sudaromas elektroninis sąrašas, apimantis duomenis apie asmenis ir transporto priemones, kurie turi teisę gauti perkėlimo keltais bilieto kainos kompensaciją. Pavyzdžiui, duomenys į šį sąrašą atkeliaus iš Gyventojų duomenų registro, transporto priemonių registro,  Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (juridiniai asmenys) ir kitų sistemų. Tokių dokumentų, kaip pažyma apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą ar transporto priemonės registracijos liudijimo kopija – pateikti nebereikės. Procedūros bus greitesnės ir paprastesnės.

Kaip Neringos savivaldybė yra informuota, informacinės sistemos kūrimo sutartis pasirašyta praėjusių metų gruodžio pradžioje ir turi būti įgyvendinta per 6 mėnesius.

Dar vienas svarbus pakeitimas, Vyriausybė atsižvelgdama į Neringos savivaldybės teiktas pastabas patvirtinto, kad leidimas keltis keltu neatlygintinai, išduotas transporto priemonei, kartu suteikia teisę neatlygintinai kelti nurodytą transporto priemonę, jos vairuotoją ir keleivius, neatsižvelgiant į tai, ar transporto priemonėje tuo metu yra jos valdytojas. Tai aiškiai apibrėžta ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos patvirtintinoje tvarkoje. 

Daugiau informacijos apie kelto bilieto kompensavimo tvarką rasite Lietuvos automobilių kelių direkcijos puslapyje>>>Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.