NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Gyventojų klausimai
Sis klausimas daugiau skirtas musu svietiimo skyriui,
Siuo metu yra ruosiami 7 kl. mokiniai baznytiniai apeigai, dermavojimui.As kaip vaiko tevas esu nustebintas paciu procesu vykdomu vaiku atzvilgiu, bendru suvokimu suprantame kad baznycia ne komercine kazkokia istaiga, o zmogaus pasirinkimu laisva valia prieinama visiems ir visur... bendras klausimas butu toks, kodel p. mokytoja Sturiene nustate mokesti uz sia apeiga mokiniams???? jei nesumpokejus 60 lt mokescio traktuoja kad vaikas negales eisi apiegu, nuo kada ji tapo musu baznycios vadybininke?? manau tai pasitinkimo laisve, as galiu kaip laisvas zmogus aukoti baznyciai kada turiu nora ir gaimybes, bet ne pagal nustatytus tarifus .. prasau pasidometi siuo atveju, visdelto lyg ji ir pedagogo atlieka pareigas..
Spausdinti
2010-11-16

Laba diena,

Neringos savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius Jūsų prašymu pasidomėjo  „rinkliavų“ klausimu Nidos vidurinėje mokykloje. Mokykla nederina ir nesprendžia jokių klausimų, susijusių su bažnytinėmis apeigomis, tame tarpe ir nenustato jokių mokesčių. Visais Jums rūpimais klausimais dėl bažnytinių apeigų apmokėjimo ar aukojimo Bažnyčiai Jūs turite kreiptis į Nidos parapijos kleboną Rimvydą Adomavičių.

 

Atsakymą pateikė Neringos savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius

Laba diena.Norejau suzinoti nuo kada leidziama ideti stoglangi name su siaudiniu stogu,ir dar SAUGOMAS VALSTYBES. Spausdinti
2010-10-29
Laba diena,
dėl konkretaus atvejo, patikslinę informaciją, galite kreiptis į Neringos savivaldybės Architektūros skyrių.
Dėl neteisėtų veiksmų kultūros vetybėje taip pat galite kreiptis į Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinį padalinį.
Laba diena,
jau koks mėnuo per Juodkrante, kelis kartus per dieną važinėja (vienas reisas važiuoja ryte apie 7,30val) sunkusis transportas su priekabomis, kurios yra visai be amortizacijos. Kai mašinos važiuoja, pakankamai dideliu greičiu, bilda visi namai ir gadinama kelio danga. Ar yra kokie nors apribojimai tokiam transportui ir kur reiktu kreiptis del jų keliamo triukšmo ir vibracijos.
Spausdinti
2010-10-29
Laba diena,

Sunkiasvorių automobilių padaugėjo atliekant uždaryto Neringos savivaldybės kietų buitinių atliekų sąvartyno sutvarkymo darbus bei vežant iš jo šiukšles. Šiukšles iš sąvartyno planuojama išvežti iki šių metų pavasario, tuomet šių transporto priemonių turėtų sumažėti.

Laba diena. Jei keiciasi automobilio valstybinis numeris, ka man reikia daryti su leidimais per kelta ir alksnynes posta? Reikes keisti leidimus? Spausdinti
2010-10-11
Laba diena,
Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Verslo ir strateginės plėtros skyriaus vyresniają specialistę (leidimų, licencijų išdavimui) Sabiną Šimkevičienę. Su savimi turėkite pakeistos transporto priemonės registracijos liudijimo kopiją.
 
 
Laba diena. Norėjau paklausyti ar yra galimybė aplankyti Nidos švyturį, ir jei taip, tai kur reikia kreiptis? Spausdinti
2010-09-13
Laba diena,
Daugiau informacijos apie Nidos švyturį, esantį ant Urbo kalno, Jums suteiks Lietuvos saugios laivybos administracija.
<< 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 42 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 
 

 
.

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres