NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Įteikta Neringos savivaldybės mero premija

Parodų atidarymais bei ketvirtosios Neringos miesto mero premijos įteikimu prasidėjo tradicinis fotomenininkų simpoziumas „Nida 2020. Fotografų susitikimai“.

Tarptautinis fotografų simpoziumas Nidoje yra vienas ilgiausiai gyvuojančių profesionalios fotografijos renginių Lietuvoje. Pirmas simpoziumas įvyko 1973-aisiais. Su viena kita pertrauka renginys tęsia savo gyvavimą iki šiol.

Prieš ketverius metus į Nidos fotomenininkų simpoziumo tradicijas įsiliejo Neringos savivaldybės mero premijos teikimas. Ši premija skiriama Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariams ar kitiems fotografijos kūrėjams, turintiems meno kūrėjo statusą, už reikšmingą kūrinį ar kūrinių ciklą, kuriame analizuojamos, dokumentuojamos ar interpretuojamos Kuršių nerijos temos ir objektai.

Šių metų fotomenininkų susitikimų ir renginių ciklą pradėjo trijų premijos laureatų  - Vitalijaus Butyrino, Alvydo Lukio, Aleksandro Ostašenkovo fotografijų parodų atidarymai.

Paskelbtas ir 2020-ųjų metų laureatas. Ketvirtoji Neringos savivaldybės mero premija skirta fotomenininkui Kazimierui Mizgiriui už ilgalaikę fotografinę veiklą bei pastaraisiais metais išleistas autoriaus monografijas, kūrybiškai reprezentuojančias Neringos landšafto specifiką.

Fotografų simpoziumą „Nida 2020. Fotografų susitikimai” organizuoja Lietuvos fotomenininkų sąjunga. Iki rugsėjo 12-osios vyksianti festivalio programa kviečia į paskaitas, menines dirbtuves, menininkų prisistatymus, parodų atidarymas, naktines projekcijas Nidos viešosiose erdvėse ir kt.

Editos Radzevičienės nuotraukaAtgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.