NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
PERSIKĖLIMO TVARKA

KELEIVIŲ, TURINČIŲ TEISĘ Į PERKĖLIMO KELTAIS PER KLAIPĖDOS VALSTYBINIO JŪRŲ UOSTO AKVATORIJĄ Į KURŠIŲ NERIJĄ IR IŠ KURŠIŲ NERIJOS BILIETO KAINOS KOMPENSAVIMĄ, DĖMESIUI, prieš keliantis keltu:
•        Nebereikia išsiimti leidimų ir teikti prašymų dėl leidimų išdavimo ir įtraukimo į Elektroninį sąrašą.
•        KELEIVIAI turi nuskenuoti asmens tapatybę įrodantį dokumentą (Lietuvos Respublikos pasą, Asmens tapatybės kortelę arba Leidimą gyventi Lietuvoje).
•        KELEIVIAI SU TRANSPORTO PRIEMONĖMIS turi pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą (Lietuvos Respublikos pasą, Asmens tapatybės kortelę arba Leidimą gyventi Lietuvoje) ir transporto priemonės registracijos liudijimą.
NEPILNAMEČIAI MOKSLEIVIAI, kurių deklaruota gyvenamoji vieta yra Kuršių nerijoje, gali būti keliami kompensuotinai vežėjui pateikę moksleivio pažymėjimą, kai nepilnamečių moksleivių tėvai ar kiti atsakingi asmenys Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) yra pateikę patvirtintos formos prašymą ir moksleivio pažymėjimo kopiją ir yra įtraukti į Elektroninį sąrašą. Duomenys apie nepilnametį moksleivį per 3 darbo dienas nuo prašymo gavimo patikrinami registruose ir atsakingų Kelių direkcijos darbuotojų įtraukiami į Elektroninį sąrašą. Platesnė informacija - čia.Paskutinis atnaujinimas: 2021-01-18 08:54:43

                 Stiliaus vadovas 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres