NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Neringiškiai kviečiami įgyti žinių apie sveiką gyvenseną bei išbandyti fizines veiklas

„Judėjimas yra gyvenimo ir sveikatos šaltinis” – tokiu šūkiu neringiškiai raginami šį rudenį išbandyti įvairias fizines veiklas bei atrasti sau labiausiai tinkančias.

Pasaulio sveikatos organizacija, kaip vieną  esminių geros savijautos ir energijos komponentų pabrėžia fizinio aktyvumo svarbą – tai yra vienas iš svarbiausių kovos su lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis būdų.

Neringos savivaldybė kviečia 55 metų ir vyresnius neringiškius išbandyti įvairias sveikos gyvensenos veiklas – jogos praktikas, demonstracines mankštas, žygius pėsčiomis ir  dviračiais. Užsiėmimų ir praktinių veiklų metu įgytas žinias bei įgūdžius bus galima panaudoti savarankiškai sportuojant.  Visi veiklų dalyviai taip pat bus pradžiuginti ir  praktiškomis dovanomis.

Užsiėmimų ir veiklų grafikas rugsėjo mėnesį:

Rugsėjo 5 d. 10.00 val. paskaita apie judėjimo naudą + žygis pėsčiomis su demonstraciniais pratimais. Liudviko Rėzos kultūros centras, L. Rėzos g. 8B, Juodkrantė.

Rugsėjo 12 d. 10.00 val. jogos praktiniai užsiėmimai ir paskaita. Nidos bendruomenės namuose, Taikos g. 17, Nida.

Rugsėjo 19 d.  10.00 val. Nidoje paskaita apie judėjimo naudą + žygis pėsčiomis su demonstraciniais pratimais. Nidos bendruomenės namuose, Taikos g. 17, Nida.

Rugsėjo 26 d. 9.00 val.   Preiloje paskaita apie judėjimo naudą + žygis dviračiai iš Preilos į Nidą su sustojimais demonstraciniams pratimams. Preilos bendruomenės namai, Preilos g. 27, Preila.

Kviečiame į užsiėmimus registruotis el. p.  vilma.kavaliova@neringa.lt arba tel. 8469 51259.

Veiklos organizuojamos bei įgyvendindamos iš projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Neringos savivaldybėje“ lėšų. Vienas iš projekto  tikslų – padidinti asmenų, vyresnių nei  55 metų, sveikatos raštingumo lygį bei padėti jiems suformuoti  pozityvius  sveikos elgsenos įgūdžius ir jų pokyčius.


Nuotrauka www.canva.com

 

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 

        
 
         
  

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres