NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Informacinių sistemų plėtra

PROJEKTĄ BENDRAI FINANSUOJA EUROPOS SĄJUNGA

NERINGOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Pagrindinis projekto vykdytojas Neringos savivaldybės administracija
Projekto pavadinimas Neringos turizmo informacinių paslaugų sistemos plėtra
Projekto numeris Nr. BPD2004-ERPF- 344-04-06/0001
Įgyvendinimo vieta Neringos savivaldybė
Viso projekto vertė 248650,00 Lt
Paramos suma 223785,00 Lt
Projekto įgyvendinimo trukmė 12 mėn. (01.01. 2007 – 31.12.2007)

 

Svarbiausia Neringos savivaldybės ūkio šaka yra turizmas. Todėl nuoseklus ir sistemingas turizmo vystymas gali sukurti subalansuotą ir stabilią miesto ekonomiką, teikiančią pajamas bendruomenei, didesnius surenkamus mokesčius ir darbo vietas valstybiniame ir privačiame sektoriuje.

Neringos turizmo sektorius lyginant su respublikiniais rodikliais patiria nemažai sunkumų: prarandama rinkos dalis, mažėja gautos pajamos iš turizmo, sunku spręsti sezoniškumo problemą. Svaria šių sunkumų priežastimi yra turizmo informacijos trūkumas, nepakankama informacijos kokybė bei prieinamumas. Turistai pasigenda išsamios ir patrauklios informacijos apie teikiamas paslaugas, o kartais ir visai nežino apie kurią nors teikiamą paslaugą ar esantį paslaugų kompleksą. Taigi, dažnu atveju pasigendamos turistų paslaugos yra teikiamos, tačiau aktyviam laisvalaikiu, turizmo bei poilsio užsiėmimų įvairovei atspindėti trūksta patrauklios sisteminės informacijos internete, dalomuose leidiniuose, stenduose su žemėlapiais, schemose, nuorodose.

Pagrindinis projekto tikslas – Skatinti atvykstamąjį ir vietinį turizmą sukuriant palankias sąlygas aktyviam poilsiui, gerinant Lietuvos, kaip turizmo šalies įvaizdį.

Specifinis projekto tikslas- Plėsti Neringos turizmo informacinių paslaugų teikimą, gerinant informavimo kokybę ir didinant informacijos prieinamumą, siekiant paskatinti atvykstamąjį turizmą ir didelės pridėtinės vertės turizmo produktų vartojimą.

Projekto uždaviniai:

  1. Parengti Neringos turizmo informacinių stendinių žemėlapių ir schemų įrengimo ir geografinio išdėstymo Neringos savivaldybės teritorijoje galimybių studiją;
  2. Parengti virtualų Neringos turizmo informacijos žemėlapį ir patalpinti jį internetiniame puslapyje www.visitneringa.com;
  3. Parengti Neringos miesto turizmo informacijos leidinį su išimamais priedais: Kuršių nerijos, Nidos, Juodkrantės, Pervalkos ir Preilos žemėlapiais, dviračių tako su pažintinėmis bei poilsio stotelėmis schema;
  4. Viešinti projekto metu vykdomas veiklas, pristatyti visuomenei projekto metu sukurtus pasiekimus: turizmo informacijos stendų įrengimo ir geografinio išdėstymo galimybių studiją, virtualų patrauklų Neringos turizmo informacijos žemėlapį Internete ir turizmo informacijos leidinį su turizmo informacijos žemėlapiais popierine forma.

Tiesioginiai projekto pasiekimai: Įgyvendinus projektą bus pagerinta turistų traukos vieta – Neringos miestas, parengta informacinių stendų poreikio, įrengimo ir geografinio išdėstymo galimybių studija, sukurtas virtualus internetinis Neringos turizmo informacijos žemėlapis, parengti ir aštuoniomis kalbomis išleisti turizmo informaciniai leidiniai-žemėlapiai (planuojama 20 000 vnt.), parengti ir išspausdinti straipsniai, parengtas ir išplatintas informacinis pranešimas.

 


Paskutinis atnaujinimas: 2008-04-10 09:20:09
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.