NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Gyventojų klausimai
Laba diena,
norėčiau sužinoti kodėl savivaldybė nepasiruošė leidimų keitimui. Smiltynės perkėlos leidimai gražiai sudėti ir paruošti pakeitimui, o savivaldybės išduodami pravažiavimui pro postą gaminami tik atėjus gyventojui? Galėtų savivaldybė pasirengti leidimus iš karto. Jei žino duomenis Smiltynės perkėla, tai žino tuos duomenis ir savivaldybė. Pasirengus leidimus iš anksto suparastėtų leidimų išdavimas, greičiau judėtų eilės (nesgaminamas leidimas tik atėjus gyventojui , o kiti tuo metu laukia eilėje). Tai pat girdėjau ne vieną atvejį kai gyventojams reikia atvykti pakartotinai, nes sugenda įrenginys, dar kažkokios bėdos nutinka.Gerai pasirengus leidimų išdavimui būtų greičiau aptarnaujami gyventojai, o tuo pačiu ir mažiau apkrauti savivaldybės darbuotojai, gyventojai taupytų laiką.
Spausdinti
2012-01-20
Laba diena,

AB „Smiltynės  perkėlos“  paruošti leidimai – tai tik fizinė leidimų forma. Naujas leidimas pradeda galioti tik tada, kuomet AB „Smiltynės perkėla“, gavusi asmens pateiktus reikiamus dokumentus jį  aktyvuoja.

Duomenis Neringos savivaldybės administracija AB „Smiltynės perkėla“ pateikia kiekvieną rytą.

Tuo tarpunuotolinės nuskaitymo kortelės, skirtos nemokamai įvažiuoti į Neringos teritoriją, nekeičiamos. Jos tik perprogramuojamos naujam laikotarpiui. Nuo senosios, asmens atsineštos korteles, nuplėšiamas lipdukas ir klijuojamas naujas lipdukas, nurodant naują galiojimo terminą. Taigi asmeniui atiduodamos jau aktyvuotos ir veikiančios kortelės. Savaime aišku, ši procedūra užtrunka ilgiau.

Sveiki, kur turėtume kreiptis užsirašyti į eilę dėl socialinio būsto gavimo? Dėkoju. Spausdinti
2011-11-16
Laba diena,

Daugiau informacijos šiuo klausimu Jums suteiks Neringos savivaldybės administracijos vyresnioji specialistė Ramutė Jasaitienė tel. (8 469)  52 952, el. paštu: r.jasaitiene@neringa.lt.

Laba diena,
Norėčiau pasiteirauti ar yra Darbo biržos darbuotojas Savivaldybėje?
Spausdinti
2011-09-24
Laba diena,
Daugiau informacijos apie Klaipėdos teritorinės darbo biržos veiklą  bei klientų priėmimo laiką Nidos ir Juodkrantės gyvenvietėse rasite: http://www.ldb.lt/TDB/Klaipeda/Apie/Puslapiai/Klientu_priemimo_laikas.aspx
Laba diena

ar galima butu suzinoti kada Preiloje bus sutvarkyta krantine,kaip ir kituose visuose Neringos miesteliuose?
Aciu
Spausdinti
2011-08-01
Laba diena,

Šiuo metu rengiamas Preilos gyvenvietės krantinės pietinės dalies sutvarkymo projektas, vėliau bus ieškoma lėšų jo įgyvendinimui.

Laba diena
Kada keisis marsrutiniu autobusu grafikas?
Spausdinti
2011-04-08
Laba diena,
Šiuo metu galiojantis autobusų judėjimo tvarkaraštis, kuris yra tvirtinamas  Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, galioja iki balandžio 30 d.
<< 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 45 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

                 Stiliaus vadovas 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres