NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Nuo vasaros bus galima naudotis naujomis požeminėmis atliekų surinkimo aikštelėmis

Nuo š. m. birželio 1 d. Neringoje bus pradedamos naudoti požeminės atliekų surinkimo aikštelės. Jose bus galima išmesti mišrias komunalines atliekas bei išrūšiuotą plastiką, popierių, stiklą ir žaliąsias atliekas, tokias kaip sugrėbta žolė, lapai ar tvarkingai susmulkintos šakos.

Neringos savivaldybės administracija labai prašo gyventojų ir kurorto svečių nemaišyti atliekų tarpusavyje, mesti tik į joms skirtus konteinerius.

Didieji mišrių atliekų komunaliniai konteineriai bei rūšiuojamoms atliekoms skirti varpeliai palaipsniui bus panaikinami, paliekami tik pajūrio zonoje, kadangi ten nėra įrengtų požeminių konteinerių (išskyrus Žalias kel. 2, Juodkrantė). Taip pat keletas tokių konteinerių bus palikti ir gyvenviečių teritorijose, kurios yra pakankamai toli nuo požeminių konteinerių aikštelių.

Neringos savivaldybės administracija atsiprašo už laikinus nepatogumus, nes dėl Taikos g. rekonstrukcijos šiuo metu nėra galimybių atidaryti aikštelių  šalia Taikos g. 9A, 10, 36, 32A namų ir Kopų gatvėje, kadangi yra neįmanomas aptarnaujančių mašinų privažiavimas. Šių gatvių gyventojai laikinai, kol baigsis rekonstrukcijos darbai, galės naudotis esamais antžeminiais konteineriais.

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 
   

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.