NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Visuotinis karantinas: aktualiausi bei naujausi pokyčiai Neringoje

Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.  Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. Karantino metu pastebėję pažeidimus galite kreiptis 112. 

Koronaviruso karštoji linija – 1808.

Karantino metu galios tam tikri ribojimai, su kuriais galite susipažinti ČIA.

Atsižvelgiant į paskelbtą karantiną, sekmadienį vyko Neringos savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kurio metu aptarti ir tam tikri pakeitimai organizuojant Neringos savivaldybės įstaigų darbą.

Aktualiausi/naujausi pokyčiai Neringoje

  • Gyventojai kviečiami atkreipti dėmesį į tai, kad koreguojamas autobusų judėjimo, vežant keleivius vietinio susisiekimo maršrutais, tvarkaraštis.

Nuo kovo 16-osios autobusas iš 
Nidos išvyks šiomis valandomis: 8 val., 12 val. ir 17 val. 
Autobusai iš Smiltynės (Naujosios perkėlos) – 9 val.; 14 val.; ir 18 val.
Neringos savivaldybėje vykusio susitikimo metu nutarta vadovautis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarime numatomu ribojimu, taikomu keliaujantiems tarpmiestinio ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrutais – leidžiama užimti tik sėdimas vietas ne mažesniu kaip 1 metro atstumu. Turi būti taikomos ypatingos saugos priemonės – transporto priemonės dezinfekuojamos kiekvieno maršruto pradinėje ir galinėje stotelėse.

  • Karantino režimo metu sienos kirtimas nebus vykdomas per Nidos kontrolės pasienio punktą. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, sienos kirtimas vykdomas per šiuos tarptautinius sienos kirtimo punktus: Kalvarijos–Budzisko, Saločių–Grenstalės, Būtingės–Rucavos, Smėlynės–Medumės, Medininkų–Kamenyj Logo, Raigardo–Privalkos, Kybartų–Černyševskojės, Panemunės–Sovetsko, Vilniaus, Kauno, Palangos, Šiaulių oro uostus ir Klaipėdos valstybinį jūrų uostą.
  • Atsižvelgiant į tai, kad Nidos kontrolės pasienio punkte sienos nebus galima kirsti, veiklos nevykdys ir Nidos kontrolės postas, renkantis vietinę rinkliavą už įvažiavimą į Neringą.
  • Į Neringą įvažiuojantys pro Alksnynės kontrolės postą, vietinę rinkliavą kviečiami sumokėti iš anksto interneto svetainėje https://unipark.lt/lt/neringa/ . Privažiavus Alksnynės kontrolės postą atsiskaityti bus galima tik banko kortele (grynieji pinigai nebus priimami).
  • Neringos savivaldybėje bei jai pavaldžiose institucijose, įstaigose darbas organizuojamas ir klientai  aptarnaujami tik nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje. Neringos savivaldybės specialistų kontaktai ČIA
  • Neringos savivaldybė kontroliuos, kaip gyventojai ir paslaugų teikėjai laikosi Lietuvos Respublikos nutarime numatytų ribojimų.
 
  • AB „Smiltynės perkėla“ praneša, kad siekiant stabdyti korono viruso plitimą, nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. nutraukiami keltų reisai iš Senosios perkėlos į Smiltynę ir atgal. Norintys persikelti į Smiltynę ar Klaipėdą kviečiami atvykti į Naująją perkėlą, čia keltai dirba ir toliau. Neringoje, keleivių pervežimo paslaugas teikiantys vežėjai jau informuoti apie situaciją, todėl keleivių jie atvyks paimti į Naująją perkėlą.
  • Papildymas: AB „Smiltynės perkėla“ praneša, kad nuo kovo 17 d. mažina Naujosios perkėlos keltų reisų skaičių. „Smiltynės perkėla“ rekomenduoja sekti informaciją įmonės puslapyje keltas.lt, skambinti trumpuoju informacijos telefonu 1870. 
  • Neringos savivaldybė primena, kad asmenims, grįžusiems iš užsienio valstybių, privaloma 14 dienų izoliacija.


Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.